ZEFEZ PROFESYONELLERİ ARASINA KATILIN


Neden ZEFEZ' de Gayrimenkul Danışmanı Olmalısınız ?

Marka Bilinirliği Yüksek Kazanç Kurum Kültürü

Türkiye’nin en Etkili Gayrimenkul markası ZEFEZ ile, Danışmanlarımız, Portföylerini çok daha kısa zamanda kazanmakta ve sonuca ulaştırmaktadırlar.

Gayrimenkul Sektörü özellikle Ülkemizde büyük kazançlar sağlamaktadır. ZEFEZ in belirlemiş olduğu paylaşım sistemi ile Danışmanlar yüksek getiriler kazanmaktadırlar.

ZEFEZ li Danışmanlar, oluşan kültüre saygı duyarlar. Farklı değerlerden gelen kişilerin farklılıklarını ortak değer düzleminde birleştirirler. ZEFEZ çatısında biriken deneyim ve tecrübeler topluma aktarılır.

İş Ağı Yüksek Teknoloji Kariyer Eğitimleri

ZEFEZ’ li Danışmanlar, Portföyleri ortak olarak kullanabilmektedirler. Bu husus özellikle işe yeni başlayan danışmanlar için çok büyük fayda sağlamaktadır. ZEFEZ’ li Danışmanlar kendilerini Dev bir takımın parçası olarak görürler. Deneyim ve fikirlerini paylaşarak birbirlerine destek olurlar.

Online oluşturulmuş teknolojilerimiz ile İş süreçlerinin her aşamasında karlılık elde edilmektedir. ZEFEZ’ li Danışmanlarımız Teknolojimizi bilgi edinmede kullanabildiği gibi pazarlamada da kullanmaktadır.

ZEFEZ’ li Danışmanlar, Kariyerlerinin her noktasında 1. Sınıf Eğitimler ile desteklenir. Farklı konu ve içerikler ile sunulan bu eğitimler ile her bir Danışman kendi potansiyelini en üst düzeye çıkartır. Strateji ve yeteneklerini geliştirerek, başarıya doğru hızla yol alır.

Pazarlama Çalışma Ortamı Hukuk Servisi

Ulusal ZEFEZ markası ile, ZEFEZ’ li Danışmanlar, üst düzey pazarlama teknikleri ve stratejileri elde ederler.

Profesyonel çalışma ortamları ve Modern tasarımlar ile donatılmış ofislerimizde, ZEFEZ’ li Danışmanlar, sadece işlerine odaklanırlar, evrak süreçleri ofisler tarafından hızlandırılır.

ZEFEZ’ li Danışmanlar, sözleşme ile elde ettikleri hakları Ofislerinin sunduğu hukuk servisi ile uğraşmadan çözüme kavuştururlar. Bu servis ile müşteri ile çok daha güvenli bir bağ oluştururlar.

   
Zaman Kazanın    

ZEFEZ’ li Danışmanlar, Herhangi bir mesai saati kavramı olmadan kendi zamanlarını kendileri yönetirler. Çalışma saatlerini tatil programlarını kendileri organize ederler.

   

Gayrimenkul Danışmanı Başvuru Formu

*** Aşağıdaki alanları eksiksiz ve doğru olarak tarafımıza gönderiniz.

Haber Listemize Katılın.

Anlık fırsatlardan faydalanmak ve ZEFEZ Bilgi hattına dahil olmak için Mail Listemize Katılın

© 2018 ZEFEZ . All Rights Reserved